Arabic  
Türkçe English
Ana Sayfa
  Ana Sayfa Kurumsal Ürünler Bayiler İletişim  
Merbolin firma profilini incelemek için tıklayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merbolin'e ulaşmak için...
İrtibat numaraları ve iletişim formu
E-Posta Adresleri
Bölge Müdürlük ve Temsilcilikleri
Sizin İçin "En" Uygunu
  E-Posta adresleri  
 
Genel
   
  info@merbolin.com.tr    
 
Fabrika
     
  Ali Kılınç   Ayla Gölbaşı  
  Fabrika Müdürü   Kalite Kontrol Şefi  
  akilinc@merbolin.com.tr   agolbasi@merbolin.com.tr  
  Arzu Korkmaz   Cemil Demirgibi  
  Fabrika Müdür Sekreteri   Teknik Müdür  
  akorkmaz@merbolin.com.tr   cdemirgibi@merbolin.com.tr  
  Hakan Mintemur
  Melahat Bali  
  Üretim Şefi
  Üretim Destek  
  hmintemur@merbolin.com.tr   mbali@merbolin.com.tr  
  Özlem Bakır   Savaş Saçmacıoğlu  
  Arge Teknikeri
  Kalite Kontrol Şefi  
  obakir@merbolin.com.tr   ssacmacioglu@merbolin.com.tr  
  Serhan Ercişli      
  Fabrika Müdür Yardımcısı      
  sercisli@merbolin.com.tr      
 
Genel Müdürlük
     
  Celal Durmaz      
  Muhasebe Müdürü      
  muhasebe@merbolin.com.tr      
  Erol Bayraktar
  Filiz Otsukarcı  
  Finansman ve Satınalmadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
  Satış Pazarlama
 
  ebayraktar@merbolin.com.tr   fotsukarci@merbolin.com.tr  
  Hakan Elmacıoğlu   Havva Bulur
 
  Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı   Satış Destek
 
  helmacioglu@merbolin.com.tr   hbulur@merbolin.com.tr  
  Oğuzhan Baytaş
  Kenan Baytaş
 
  Finansman Müdürü   Genel Müdür
 
  obaytas@merbolin.com.tr   kbaytas@merbolin.com.tr  
  Volkan Ercişli      
  Satın Alma Müdürü      
  vercisli@merbolin.com.tr      
         
Merbolin Boya San. ve Tic. A.Ş.